Beach Party

Beach Party automat do gry jednoreki bandyta został zaprezentowany w 2014 roku przez jednego z bardziej znanych dostawców na rynku, a jest nim Wazdan. Motywem przewodnim gry jest tytułowa impreza na plaży, a spotkać na niej możesz drinki, piękne kobiety w bikini oraz kilka ciekawych bonusów. Beach Party bez depozytu w kasynie online można spotkać na naszej stronie. Jeśli więc chcesz zagrać w Beach Party za darmo, aby ją wypróbować to tylko tutaj.

Version 1
Beach Party
fullscreen
close

Podstawowe cechy Beach Party

Beach Party online to gra hazardowa darmowa, która pojawiła się na rynku już kilka lat temu, lecz jest ona wyposażona we wszystkie podstawowe funkcje slotu tego typu. Znajdziesz w niej możliwość wybrania Autoplay, nie musisz całą rundę męczyć się z przyciskiem uruchamiającym grę. Znajdziesz w nim również darmowe spiny, które są uruchamiane poprzez scatter, symbol Wild, a także grę bonusową. Nie zapominaj, że Beach Party skit to klasyczny automat. Ma on 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Do tego jest on wyposażony w 10 linii wygrywających. RTP automatu wynosi 96,37%, co jest trochę więcej niż standardowy wynik. Minimalny zakład podczas gry wynosi 0.2, a maksymalny to 100.

Wygrane w Beach Party

Ze względu na to, że Beach Party automat to slot klasyczny, to możesz się spodziewać dość standardowych symboli z kart. Część z nich jest jednak związana z tematem, czyli z imprezą na plaży. Wypłat podczas gry możesz się spodziewać za 3 symbole (wyjątkiem są 4 najbardziej płatne symbole, za nie dostaniesz wygraną już za 2), następnie za 4 i maksymalnie za 5. Poniżej umieszczamy całą rozpiskę.

 • 9, 10 i J to najmniejsze symbole w całej grze. Są one wartościowane w identyczny sposób, więc możesz się po nich spodziewać minimalnej wygranej wynoszącej 5 monet. Jeśli któryś z nich pojawi się jako 5 symboli, dostaniesz 100 monet nagrody.
 • Q i K to kolejna grupa symboli, która gwarantuje Ci wygraną wynoszącą 10 monet. Możesz jednak za nią dostać o wiele więcej, na przykład 200 monet za 5 z nich na ekranie.
 • A jest wart trochę więcej, za 2 symbole tego typu dostaniesz 5 monet, a za 3 już 15. Maksymalnie możesz zdobyć aż 250 monet.
 • Lody również gwarantują Ci 5 monet za 2 symbole, lecz 25 za 3 z nich. Dodatkowo dostaniesz 500 monet za zebranie kompletu.
 • Drink jest wart aż 1 000 monet, oczywiście jeśli zdobędziesz 5 symboli. Z kolei za 2 symbole nagroda to 5 monet, za 3 wynosi ona 30 monet.
 • Dziewczyny w bikini są najmocniejszym symbolem, już 2 z nich dadzą Ci 10 monet, 3 z nich nagradzają 100 monetami, a komplet da Ci zawrotną sumę 5 000 monet.

Beach Party – podstawowe zasady

Zasady gry w Beach Party bez logowania są identyczne do płatnej wersji tej gry. Również musisz ustawić swój zakład, wybrać szybkość wirowania symboli oraz inne aspekty gry. Jedyną różnicą jest to, że Beach Party na prawdziwe pieniądze rzeczywiście pozwala Ci wygrać, darmowa wersja jedynie da Ci rozrywkę. Jeśli chcesz wygrać, musisz dobrze poznać, na czym polega gra. Dowiesz się tego, kiedy dokładnie zapoznasz się z informacjami znajdującymi się w przycisku oznaczonym „i”. Na początku możesz go nie zauważyć, ponieważ jest dość mały, znajduje się on na samym dole. Przeczytaj informacje o symbolach, liniach wygrywających i wielu więcej.

Na środku masz przycisk rozpoczynający grę, znajdziesz na nim strzałki. Sam możesz zdecydować o szybkości wirowania, wybierając jedno ze zwierząt (żółw, koń). Na ekranie masz również dostęp do informacji na temat Twoich środków do gry, ostatniej wygranej, a także możesz zwiększyć lub zmniejszyć swój zakład, wszystko zależy od Ciebie.

Bonusy za grę w Beach Party

Beach Party ma kilka bonusów, które mogą Cię zainteresować. Jednym z nich jest funkcja Gamble, która pozwala Ci na powiększenie Twojej wygranej co najmniej dwa razy. Kiedy już wygrasz daną sumę, możesz kliknąć odpowiedni przycisk. Przeniesie Cię on do ekranu, w którym musisz wybrać jedną z kart: o kolorze czerwonym lub czarnym. Po Twojej decyzji na ekranie pojawia się jeden z tych kolorów. Jeśli wybrałeś dobrze, Twoja wygrana zostanie powiększona. Możesz zagrać raz jeszcze.

Beach Party demo, jak i wersja na pieniądze ma symbol Wild, który zastępuje inne symbole oraz symbol scatter. Z kolei ten działa w ten sposób, że jeśli 5 z nich pojawi się na ekranie, to dostajesz aż 15 darmowych spinów, a Twoje wygrane są powiększane. Dodatkowo masz okazję pomnożyć wszystkie wygrane, jeśli na ekranie pojawi się rzutka.

Podsumowanie recenzji

Beach Party to trochę starsza, lecz bardzo ciekawa gra. Jej motyw to relaksująca impreza na plaży z wesołą muzyką. Możesz się nie spodziewać, ale slot ma całkiem ciekawe bonusy i jest on wyprodukowany prosto, lecz ciekawie. Beach Party bez rejestracji można wypróbować na naszej stronie, jest to gra dostępna zupełnie za darmo, sprawdź, czy Ci odpowiada.

Specyfikacje

 • Oprogramowanie

  Wazdan
 • Typ slotu

  Klasyczny Automat
 • Linie wygrywające

  20
 • Bębny

  5
 • Min. wartość żetonu

  0.2
 • Maks. wartość żetonu

  10
 • RTP

  96.24%
 • Gra bonusowa

  nie
 • Progresywny

  tak
 • Wild symbol

  nie
 • Scatter symbol

  tak
 • Opcja autoplay

  tak
 • Mnożnik

  nie
 • Darmowe spiny

  nie

Najnowsze Gry

Nowy
Piggy Bank Farm
Nowy
Book of Atem
Nowy
Fruit Zen
Świetny
Jammin’ Jars
Nowy
Eye of Horus
Nowy
Book of Ra 10
Świetny
Fat Rabbit
Nowy
Fruit Bonanza
Poczekaj, mamy dla Ciebie świetną okazję!
vulkanbet kasyno
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS